Ofertă acceptată Cumpărare directă

Perforator metalic, 25 coli, culori: negru, DP COLLECTION

Număr anunț
DA22413414
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI RO25109101)
Cod CPV
30197330-8 · Perforatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37,59 RON
Valoare atribuită
37,59 RON
Data publicării
15.02.2019 09:20
Termen limită
20.02.2019 17:00
Data finalizării
15.02.2019 11:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37,59 RON

din 37,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.