Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Oxigen tehnic 10,7 mc / butelie
- Număr anunț
- DA22413187
- Autoritate contractantă
- APA CANAL 2000 S.A. (CUI RO13009001)
- Furnizor / câștigător
- MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI RO10547308)
- Cod CPV
- 24111900-4 · Oxigen (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 77 RON
- Valoare atribuită
- 77 RON
- Data publicării
- 15.02.2019 09:04
- Termen limită
- 20.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.02.2019 09:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
77 RON
din 77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro