Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 12,6% sub estimat

Hartie termica format 35cm x 43cm Codonics ,Film termic Codonics bleu format 35cm x 43cm

Număr anunț
DA22401877
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
SRM MEDICAL SRL (CUI RO18746225)
Cod CPV
30197641-1 · Hartie termografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.448 RON
Valoare atribuită
7.380 RON 12,6% sub estimat
Data publicării
13.02.2019 15:24
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
15.02.2019 08:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.380 RON

din 8.448 RON estimat 12,6%

Adjudecat la 87,4% din estimat · economie 1.068 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.