Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 39,3% sub estimat

Motorina Standard, vrac, din depozite Petrom

Număr anunț
DA22411547
Autoritate contractantă
SPITALUL DE RECUPERARE NEUROMOTORIE "DR.CORNELIU BARSAN' DEZNA (CUI 3861927)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM SA (CUI RO1590082)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.150 RON
Valoare atribuită
18.900 RON 39,3% sub estimat
Data publicării
14.02.2019 15:45
Termen limită
20.02.2019 17:00
Data finalizării
15.02.2019 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.900 RON

din 31.150 RON estimat 39,3%

Adjudecat la 60,7% din estimat · economie 12.250 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.