Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CERAZETTE 0,075MG CT*3 BLISTX28COMPR FILM ORGANON; ARTIZIA 0,075/0,020MG * 21DRJ
- Număr anunț
- DA40554460
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33641410-2 · Contraceptive orale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.187 RON
- Valoare atribuită
- 1.187 RON
- Data publicării
- 04.06.2026 13:10
- Termen limită
- 09.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2026 08:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.187 RON
din 1.187 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro