Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET REPARATII OCOL

Număr anunț
DA22395521
Autoritate contractantă
Ocolul Silvic Cormaia Anies (CUI RO16067546)
Furnizor / câștigător
GOSEN AUTO SERVICE SRL (CUI 35439034)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.449,58 RON
Valoare atribuită
1.449,58 RON
Data publicării
13.02.2019 09:54
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
15.02.2019 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.449,58 RON

din 1.449,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.