Ofertă acceptată Cumpărare directă

Adrenalina 1 mg/,Adrenostazin 1.5 mg,Solutie Ringer

Număr anunț
DA22394207
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN ALBA (CUI 7422967)
Furnizor / câștigător
GEONET SRL (CUI 13884170)
Cod CPV
33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.602,22 RON
Valoare atribuită
1.602,22 RON
Data publicării
13.02.2019 08:26
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
15.02.2019 08:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.602,22 RON

din 1.602,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.