Ofertă acceptată Cumpărare directă

SULFAT DE MAGNEZIU 250 mg/ml 5ml

Număr anunț
DA22413375
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Elena Doamna Iasi (CUI 4701401)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI RO11653560)
Cod CPV
33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40,72 RON
Valoare atribuită
40,72 RON
Data publicării
15.02.2019 09:17
Termen limită
20.02.2019 17:00
Data finalizării
15.02.2019 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40,72 RON

din 40,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.