Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acidum tranexamicum 0,5g/5ml
- Număr anunț
- DA22413237
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Elena Doamna Iasi (CUI 4701401)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI RO11653560)
- Cod CPV
- 33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 545,60 RON
- Valoare atribuită
- 545,60 RON
- Data publicării
- 15.02.2019 09:07
- Termen limită
- 20.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.02.2019 09:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
545,60 RON
din 545,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro