Ofertă acceptată Cumpărare directă

SR EN ISO 15189:2013

Număr anunț
DA22411269
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ADJUD (CUI 4410690)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22212100-0 · Publicatii periodice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138,04 RON
Valoare atribuită
138,04 RON
Data publicării
14.02.2019 15:27
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 15:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138,04 RON

din 138,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.