Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii informare a cetatenilor presa audio/radio

Număr anunț
DA22410875
Autoritate contractantă
Casa de Cultura "Pontus Euxinus (CUI 2414483)
Furnizor / câștigător
RADO PREST SRL (CUI RO15815606)
Cod CPV
92210000-6 · Servicii de radio (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250 RON
Valoare atribuită
250 RON
Data publicării
14.02.2019 15:03
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 15:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250 RON

din 250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.