Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cardiovasculare

Număr anunț
DA22408893
Autoritate contractantă
CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
Furnizor / câștigător
UNICAPHARM SRL (CUI RO11255654)
Cod CPV
33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
330,11 RON
Valoare atribuită
330,11 RON
Data publicării
14.02.2019 13:15
Termen limită
20.02.2019 17:00
Data finalizării
15.02.2019 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

330,11 RON

din 330,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.