Ofertă acceptată Cumpărare directă

SR EN ISO 9001:2015 - "Sistemul de management al calitatii. Cerinte"

Număr anunț
DA22407742
Autoritate contractantă
AGENTIA DE DEZVOLTARE LOCALA (BACAU) (CUI 18384931)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22121000-4 · Publicatii tehnice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,43 RON
Valoare atribuită
119,43 RON
Data publicării
14.02.2019 12:19
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,43 RON

din 119,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.