Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CANYON 2.4Ghz laser wireless presenter, red laser indicator, LCD display timer, Black
- Număr anunț
- DA22415727
- Autoritate contractantă
- Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 32342410-9 · Echipament de sonorizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 180 RON
- Valoare atribuită
- 196 RON
- Data publicării
- 15.02.2019 11:04
- Termen limită
- 20.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.02.2019 13:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
196 RON
din 180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro