Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set placute frana fata

Număr anunț
DA22414809
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI RO789401)
Furnizor / câștigător
AUGSBURG INTERNATIONAL IMPEX SRL (CUI RO7904419)
Cod CPV
34322400-4 · Placute de frana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68,97 RON
Valoare atribuită
68,97 RON
Data publicării
15.02.2019 10:28
Termen limită
20.02.2019 17:00
Data finalizării
15.02.2019 12:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

68,97 RON

din 68,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.