Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solutie spalat parbriz 5L -40 c

Număr anunț
DA22414453
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Scolar Sfantu Gheorghe (CUI 24952289)
Furnizor / câștigător
PRESTARI SERVICII SI COMERT "SIGNAL" SRL (CUI RO6605303)
Cod CPV
24957000-7 · Aditivi chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84 RON
Valoare atribuită
84 RON
Data publicării
15.02.2019 10:10
Termen limită
20.02.2019 17:00
Data finalizării
15.02.2019 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84 RON

din 84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.