Ofertă acceptată
Cumpărare directă
bureti tabla magnetica, solutie curatat tabla, containere arhivare, hartie igienica
- Număr anunț
- DA22413731
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA PIETRARI (CUI 29297768)
- Furnizor / câștigător
- ROXI-COM SRL (CUI RO5446536)
- Cod CPV
- 39224320-7 · Bureti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 246,12 RON
- Valoare atribuită
- 246,12 RON
- Data publicării
- 15.02.2019 09:36
- Termen limită
- 20.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.02.2019 10:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
246,12 RON
din 246,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro