Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Medicamente

Număr anunț
DA22416091
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV SCOLAR SOIMII SIBIU (CUI 4406177)
Furnizor / câștigător
DIA FARM SRL (CUI RO5340143)
Cod CPV
33000000-0 · Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
470,40 RON
Valoare atribuită
470,40 RON
Data publicării
15.02.2019 11:19
Termen limită
20.02.2019 17:00
Data finalizării
15.02.2019 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

470,40 RON

din 470,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.