Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de servire mancare

Număr anunț
DA22413765
Autoritate contractantă
ORASUL VALEA LUI MIHAI (CUI 4650570)
Furnizor / câștigător
SAFARINO SRL (CUI 37918785)
Cod CPV
55300000-3 · Servicii de restaurant si de servire a mancarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
798,30 RON
Valoare atribuită
798,30 RON
Data publicării
15.02.2019 09:38
Termen limită
20.02.2019 17:00
Data finalizării
15.02.2019 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

798,30 RON

din 798,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.