Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE INTRETINERE

Număr anunț
DA22412614
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGICL "GENERAL MAGHERU" MUN. RM. VALCEA (CUI 2541231)
Furnizor / câștigător
OBIECTE SANITARE SRL (CUI RO12259956)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
673,04 RON
Valoare atribuită
673,04 RON
Data publicării
15.02.2019 08:22
Termen limită
20.02.2019 17:00
Data finalizării
15.02.2019 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

673,04 RON

din 673,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.