Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRO-X POWER WASH.DET.ACT. BU

Număr anunț
DA22411646
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI PRAHOVA (CUI 2843450)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40,33 RON
Valoare atribuită
40,33 RON
Data publicării
14.02.2019 15:54
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 16:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40,33 RON

din 40,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.