Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie ATESTATE PROFESIONALE AUTO-pozitia 74/PAAP/2019
- Număr anunț
- DA22410863
- Autoritate contractantă
- ETA S.A. (CUI RO10524177)
- Furnizor / câștigător
- REVITRANS AUTO S.R.L. (CUI 37821862)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 749,97 RON
- Valoare atribuită
- 749,97 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 15:02
- Termen limită
- 19.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 16:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
749,97 RON
din 749,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro