Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Termohigrometru analog TFA S45.2027
- Număr anunț
- DA22409797
- Autoritate contractantă
- EDILUL C.G.A. S.A. (CUI RO11339178)
- Furnizor / câștigător
- SOLDEC SRL (CUI RO18226257)
- Cod CPV
- 38300000-8 · Instrumente de masurare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 239,49 RON
- Valoare atribuită
- 239,49 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 14:02
- Termen limită
- 20.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.02.2019 10:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
239,49 RON
din 239,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro