Ofertă acceptată
Cumpărare directă
inlocuire circuit de ACM si apa rece din canal termic Pav. Medico-Chirurgical - tronson UPU - PT 187
- Număr anunț
- DA22409595
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- INSTAL POINT SRL (CUI RO31122555)
- Cod CPV
- 45330000-9 · Lucrari de instalatii de apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.467,54 RON
- Valoare atribuită
- 35.467,54 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 13:52
- Termen limită
- 20.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.02.2019 11:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
35.467,54 RON
din 35.467,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro