Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUBLER ELECTRONIC 150MM/0.01

Număr anunț
DA22406069
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
38300000-8 · Instrumente de masurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105,04 RON
Valoare atribuită
105,04 RON
Data publicării
14.02.2019 10:56
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
15.02.2019 16:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105,04 RON

din 105,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.