Ofertă refuzată Cumpărare directă

Cartus BROTHER TN2320 compatibil

Număr anunț
DA22415170
Autoritate contractantă
Oras Livada (CUI 3896852)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
101,66 RON
Valoare finală
101,66 RON
Data publicării
15.02.2019 10:42
Termen limită
20.02.2019 17:00
Data finalizării
15.02.2019 12:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.