Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cilindru Xerox 101R00432 WC5020

Număr anunț
DA22414998
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA BRASOV (CUI 37419432)
Furnizor / câștigător
MUNCONS SRL (CUI RO14581515)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
731 RON
Valoare atribuită
731 RON
Data publicării
15.02.2019 10:36
Termen limită
20.02.2019 17:00
Data finalizării
15.02.2019 11:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

731 RON

din 731 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.