Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie filtru cafea, nr. 4, BRIGITTA, 80 buc/cutie
- Număr anunț
- DA22412995
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI RO25109101)
- Cod CPV
- 39711310-5 · Filtre de cafea electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 52 RON
- Valoare atribuită
- 52 RON
- Data publicării
- 15.02.2019 08:51
- Termen limită
- 20.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.02.2019 11:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
52 RON
din 52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro