Ofertă acceptată
Cumpărare directă
margarina 250g
- Număr anunț
- DA22409374
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.4 SLATINA (CUI 33873117)
- Furnizor / câștigător
- COMAGRIMEX SA (CUI RO1517189)
- Cod CPV
- 15431000-8 · Margarina si preparate similare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 953,19 RON
- Valoare atribuită
- 953,19 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 13:40
- Termen limită
- 19.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 14:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
953,19 RON
din 953,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro