Ofertă acceptată Cumpărare directă

Certificare SMC in baza standardului ISO9001:2015-proiect Sistem de management al performantei

Număr anunț
DA22414724
Autoritate contractantă
R3337532 MUNICIPIUL VASLUI
Furnizor / câștigător
CERTIND SA (CUI RO15502676)
Cod CPV
79132000-8 · Servicii de certificare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.806,72 RON
Valoare atribuită
16.806,72 RON
Data publicării
15.02.2019 10:23
Termen limită
20.02.2019 17:00
Data finalizării
15.02.2019 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.806,72 RON

din 16.806,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.