Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 17,4% sub estimat

Telefon mobil Huawei P20, Dual SIM, 128GB, 4G, Blue

Număr anunț
DA22411624
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
32252000-4 · Telefoane GSM (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.865,52 RON
Valoare atribuită
3.193,26 RON 17,4% sub estimat
Data publicării
14.02.2019 15:52
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 16:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.193,26 RON

din 3.865,52 RON estimat 17,4%

Adjudecat la 82,6% din estimat · economie 672,26 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.