Ofertă acceptată Cumpărare directă

Montaje material publicitar Ziua Brancusi

Număr anunț
DA22409731
Autoritate contractantă
CASA ARTELOR "DINU LIPATTI (CUI 38465968)
Furnizor / câștigător
NISTOR IMSA S.R.L. (CUI 15475440)
Cod CPV
44523200-4 · Montaje (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.410 RON
Valoare atribuită
4.410 RON
Data publicării
14.02.2019 13:58
Termen limită
20.02.2019 17:00
Data finalizării
15.02.2019 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.410 RON

din 4.410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.