Ofertă refuzată
Cumpărare directă
GLUCOZA 20 % - 250 ML.
- Număr anunț
- DA22409540
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- INFOMED FLUIDS SRL (CUI RO16674718)
- Cod CPV
- 33692700-4 · Solutii de glucoza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 186,20 RON
- Valoare finală
- 186,20 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 13:50
- Data finalizării
- 15.02.2019 10:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.