Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Clorura De Sodiu 0.9% x 100 ml x 20 fl / ser fiziologic
- Număr anunț
- DA22405776
- Autoritate contractantă
- Serviciul Judetean de Ambulanta Salaj (CUI 7595291)
- Furnizor / câștigător
- GEONET SRL (CUI 13884170)
- Cod CPV
- 33692000-7 · Solutii medicamentoase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 983,50 RON
- Valoare atribuită
- 983,50 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 10:42
- Termen limită
- 20.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.02.2019 12:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
983,50 RON
din 983,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro