Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de materiale publicitare pentru Primaria Comunei Tarcau
- Număr anunț
- DA22413933
- Autoritate contractantă
- COMUNA TARCAU (CUI 2614430)
- Furnizor / câștigător
- FLAROM ADVERTISING SRL (CUI RO14946824)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.200 RON
- Valoare atribuită
- 3.200 RON
- Data publicării
- 15.02.2019 09:47
- Termen limită
- 20.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.02.2019 10:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.200 RON
din 3.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro