Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET 5 SACI HARTIE SE4001-WD3-MV3 6959130

Număr anunț
DA22412116
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Martonffi Janos Vlahita (CUI 4367418)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39713431-3 · Accesorii pentru aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102,48 RON
Valoare atribuită
102,48 RON
Data publicării
14.02.2019 17:57
Termen limită
20.02.2019 17:00
Data finalizării
15.02.2019 21:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102,48 RON

din 102,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.