Ofertă acceptată Cumpărare directă

DULAP CUIER FELIX 1K ALB+SON+ALB LUCI1CX BUC 1 ETAJERA BUKI 5P SONOMA 1C BUC 1 CUIER MARTE SONOMA 1C

Număr anunț
DA22411235
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39134000-0 · Mobilier pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
785,71 RON
Valoare atribuită
785,71 RON
Data publicării
14.02.2019 15:24
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 15:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

785,71 RON

din 785,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.