- Număr anunț
- DA22408619
- Autoritate contractantă
- COMUNA PODOLENI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI PODOLENI) (CUI 2612987)
- Furnizor / câștigător
- MIT OFFICE SIBIU SRL (CUI RO35622030)
- Cod CPV
- 35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.330 RON
- Valoare atribuită
- 2.360 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 13:02
- Termen limită
- 19.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 13:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.360 RON
din 2.330 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro