Ofertă acceptată Cumpărare directă

detetrgent automat

Număr anunț
DA22415180
Autoritate contractantă
CAMIN PENTRU PERSOANE VARSTNICE CRAIOVA (CUI 5001864)
Furnizor / câștigător
BTR NEW GENERATION SRL (CUI 32428804)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.400 RON
Valoare atribuită
8.400 RON
Data publicării
15.02.2019 10:43
Termen limită
20.02.2019 17:00
Data finalizării
15.02.2019 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.400 RON

din 8.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.