Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 33,4% sub estimat
ECOBRITE BOOSTER PLUS 25KG/NDUR XL FRESH/Ozonit Super-Produs
- Număr anunț
- DA22414022
- Autoritate contractantă
- Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.390,40 RON
- Valoare atribuită
- 3.591,24 RON 33,4% sub estimat
- Data publicării
- 15.02.2019 09:52
- Termen limită
- 20.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.02.2019 16:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.591,24 RON
din 5.390,40 RON estimat
33,4%
Adjudecat la 66,6% din estimat · economie 1.799,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.