Ofertă acceptată Cumpărare directă

BIBLIORAFTURI

Număr anunț
DA22413197
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA PIETRARI (CUI 29297768)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI RO13875660)
Cod CPV
39292500-0 · Rigle (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50 RON
Valoare atribuită
50 RON
Data publicării
15.02.2019 09:04
Termen limită
20.02.2019 17:00
Data finalizării
15.02.2019 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50 RON

din 50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.