Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Saci galbeni imprimati "Pericol Biologic": 25 l, 120l, Saci negri: 35l, 120l ;Saci tranparenti 120 L
- Număr anunț
- DA22406738
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
- Furnizor / câștigător
- FLEXAL IMPEX SRL (CUI RO5788016)
- Cod CPV
- 39800000-0 · Produse de curatat si de lustruit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.124 RON
- Valoare atribuită
- 1.124 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 11:28
- Termen limită
- 19.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.02.2019 08:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.124 RON
din 1.124 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro