Ofertă acceptată Cumpărare directă

Corespondenta neprioritara interna cu confirmare postala de primire (0-50g)

Număr anunț
DA22413250
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA BRAILA (CUI 11401237)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Cod CPV
64112000-4 · Servicii postale de distribuire a corespondentei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57,10 RON
Valoare atribuită
57,10 RON
Data publicării
15.02.2019 09:08
Termen limită
20.02.2019 17:00
Data finalizării
15.02.2019 10:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57,10 RON

din 57,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.