Ofertă acceptată
Cumpărare directă
1 buc Red Ultra 25gb-46 euro +tva 11 buc Red Dynamic 4GB – 7 - 10 euro +tva 3 buc Red Complete 12GB-
- Număr anunț
- DA22413170
- Autoritate contractantă
- Comuna Stefesti (CUI 2843590)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI RO8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5 · Servicii de telefonie mobila (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 854,11 RON
- Valoare atribuită
- 854,11 RON
- Data publicării
- 15.02.2019 09:02
- Termen limită
- 20.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.02.2019 09:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
854,11 RON
din 854,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro