Ofertă acceptată
Cumpărare directă
7 abonamente de telefonie mobilă, necesare funcționării UIP- Proiect Cod SMIS 117007
- Număr anunț
- DA22399504
- Autoritate contractantă
- Judetul Neamt (CUI 2612839)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI RO8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5 · Servicii de telefonie mobila (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.360 RON
- Valoare atribuită
- 34.360 RON
- Data publicării
- 13.02.2019 13:18
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.02.2019 08:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
34.360 RON
din 34.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro