Ofertă acceptată Cumpărare directă

HTSU 36Kv- Sursă de înaltă tensiune

Număr anunț
DA22410048
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Chimie si Petrochimie -ICECHIM (CUI RO2627996)
Furnizor / câștigător
RONEXPRIM SRL (CUI RO1594351)
Cod CPV
45315400-2 · Instalatii de inalta tensiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64.108,60 RON
Valoare atribuită
64.108,60 RON
Data publicării
14.02.2019 14:15
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

64.108,60 RON

din 64.108,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.