Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII MONTAJ PARBRIZ DACIA LOGAN RO54

Număr anunț
DA22416250
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Brasov (CUI 4383979)
Furnizor / câștigător
PILKINGTON AUTOMOTIVE ROMANIA SA (CUI RO7484994)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
382,36 RON
Valoare atribuită
382,36 RON
Data publicării
15.02.2019 11:26
Termen limită
20.02.2019 17:00
Data finalizării
15.02.2019 11:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

382,36 RON

din 382,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.