Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE AUTO

Număr anunț
DA22415532
Autoritate contractantă
Orasul Baicoi(Primaria Oras Baicoi) (CUI 2845710)
Furnizor / câștigător
UTOSERV TOTAL SRL (CUI 14223827)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
380,42 RON
Valoare atribuită
380,42 RON
Data publicării
15.02.2019 10:56
Termen limită
20.02.2019 17:00
Data finalizării
15.02.2019 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

380,42 RON

din 380,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.