Ofertă acceptată Cumpărare directă

PARBRIZ DACIA LOGAN 1 RO51 CU MONTAJ INCLUS

Număr anunț
DA22410870
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN CLUJ (CUI 4547109)
Furnizor / câștigător
PILKINGTON AUTOMOTIVE ROMANIA SA (CUI RO7484994)
Cod CPV
50112120-0 · Servicii de inlocuire a parbrizelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630,27 RON
Valoare atribuită
630,27 RON
Data publicării
14.02.2019 15:02
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 15:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

630,27 RON

din 630,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.