Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE VERIFICARE TEHNICA AF CF. PT-C11 ISCIR- CAZAN DE APA CALDA CU P=2000 KW
- Număr anunț
- DA22408074
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
- Furnizor / câștigător
- A&G ROTERM SERVICE SRL (CUI RO18361300)
- Cod CPV
- 50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.350 RON
- Valoare atribuită
- 2.350 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 12:39
- Termen limită
- 20.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.02.2019 11:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.350 RON
din 2.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro